Rozvoj hrubé motoriky

Průlezková stavebnice FABER

Díky tomu, že se jedná o stavebnici, lze postavit prakticky cokoliv a přizpůsobit tak stavby dovednostem Vašich dětí. Stavby se dají též v čase měnit a přestavovat. Chvíli může být FABER malým Piklerové trojúhelníkem, pak domečkem nebo třeba žebřinou na zdi, lezeckou stěnou apod. Ze zdi vše zase za pár vteřin sundáte a přestavíte v prostoru třeba na bunkr se skluzavkou. Průlezku jde rozšířit o spoustu doplňků, například o lezecké desky. Ty jdou umístit na jakoukoliv stavbu, čímž získáte zcela nový prostor a podnět pro rozvoj hrubé motoriky Vašeho dítěte.

Spokey BALANCE BOARD

Dřevěná balanční deska Spokey BALANCE BOARD skvěle posiluje svaly, zlepšuje rovnováhu, stabilizaci a koordinaci. Během cvičení se deska naklání do stran, což zvyšuje obratnost a koordinaci uživatele. Cvičením na této desce posilujete svaly, kotníky, kolena a kyčle. Perfektně se hodí jako podpora pro rozvoj motorické koordinace a motorických dovedností. Deska je vhodná i pro rehabilitační cvičení.

Překážková dráha na trénink motoriky 2 - 6 let

Určena na rozvoj rovnováhy a motorických schopností dítěte od 2 let.

GONGE Říční kameny - koordinační hra

Jedná se o sadu tří velkých a tří malých kamenů s nosností do 75kg. Kameny v šestibarevném provedení mají pogumovaný lem základny zabraňující sesmeknutí a poškrábání podlahy při manipulaci a hře s kameny. Postavení kamenů může být v prostoru libovolně měněno.

Balanční chodníky Adventure

S tímto balančním chodníkem umožníte vašim dětem rozvíjet svou koordinaci, rovnováhu a motorické schopnosti. Jednotlivé díly jsou oboustranně zapojitelné a lze tak lehce vytvořit dětem různé trasy. Díky obzvláště jednoduchému otočnému zásuvnému systému, který funguje bez nářadí, si trasu sestaví i děti samy. Chodník je ideální pro děti od 3 let.

201604 | Stapelstein® Super Confetti Rainbow Set classic pink

Tato sada šesti Stapelstein® Originals doplněných balančním diskem zaručuje mnohostrannou zábavu. Duhový set obsahuje šest kamenů v barvách růžová, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová a také super duhovou balanční desku. Sada je vhodná pro balanční hry a balanční cvičení. Tančete na pastelově barevné duze a vneste do svého života lehkost.

Kinderfeets ® Balanční kladina

Tato všestranná plošina funguje jako balanční kladina, houpačka, lavička a mnoho dalšího.

Balanční míč Pogo ball s pumpičkou červený

Tento balanční skákací míč pomáhá rozvíjet obratnost vašich dětí. Je ideální pro zlepšení koordinace a rovnováhy.

Balanční deska Trendy JAQUE

Balanční deska Bamusta JAQUE je vhodná pro rehabilitaci a nacvičování rovnováhy. Bamusta JAQUE skvělá volba pro procvičení všech svalů.