Doplňky stravy

Společnost Bornature, která vznikla spojením slov BORN (zrození) a NATURE (příroda), tedy dvou pojmů, které přesně vystihují naši filozofii. V dnešní uspěchané době, kdy stres, nezdravý způsob života a další aspekty neblaze ovlivňují zdraví,  se rozhodli jít přírodní cestou. Proto v jejich přípravcích nenajdete žádné chemické ani konzervační látky. Využívají nejčistší a nejsilnější přírodní extrakty, a to pouze z bio kvalitních surovin s certifikáty renomovaných a nezávislých laboratoří. Produkty jsou založeny na 25 letech zkušeností Dr. Jany Paukertové, která je známou odbornicí v oblasti přírodní medicíny. Díky jejím originálním recepturám vznikla část jejich preparátů, jako např. Alfmax, Antitoxin, Balancer, Cukr Dolu, Harmony či Ledviny.

Společnost nezahrnuje pouze Bornature, ale také značku Nom Oils, která se původně věnovala distribuci rybích olejů od islandské společnosti Lysi. Když ale byla dceři majitele diagnostikována vývojová dysfázie a porucha autistického spektra, rozhodl se sortiment olejů rozšířit. Příběh společnosti Nom Oils je tak příběhem o rodiči, který se rozhodl najít řešení pro své dítě a zároveň pomohl ostatním lidem. Všechny oleje jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a mají certifikáty kvality. Poslední z jejich značek je Lysi, která je světovou jedničkou v odvětví rybích olejů. Spolupracují s nimi, aby zajistili nejvyšší kvalitu jejich preparátů s co největším podílem přírodních složek.

NEURO treska – olej z tresčích jater a tuňáka 240 ml

Neuro Treska je speciálně namíchaný potravní doplněk pro všechny od dětského věku po stáří s jakýmkoliv neurologickým problémem např. ADHD, vývojové dysfázie, poruchy kognitivních funkcí, různé typy hyperaktivity u dětí, časté zapomínání a roztěkanost u dospělých, či RS, Parkinson, Alzheimer, různé typy stařecké demence. Jedná se o kombinaci oleje z tresčích jater a tuňáka, bohatého na DHA kyselinu a konopného v nejvyšší dostupné kvalitě s přirozeným obsahem CBD.

NEURO treska PLUS+ – Olej z tresčích jater, tuňáka, konopí s antioxidanty 240 ml

Neuro Treska + je speciálně namíchaný potravní doplněk pro všechny od dětského věku po stáří s jakýmkoliv neurologickým problémem např. ADHD, vývojové dysfázie, poruchy kognitivních funkcí, různé typy hyperaktivity u dětí, časté zapomínání a roztěkanost u dospělých, či RS, Parkinson, Alzheimer, různé typy stařecké demence. Jedná se o kombinaci oleje z tresčích a tuňáka, bohatého na DHA kyselinu a konopného CBD a CBG oleje v nejvyšší dostupné kvalitě. 

Nová COOL treska 2.0 – speciální olej 240 ml

Novou Cool tresku  2.0 si prosím nepleťte s Neuro treskou, olej neobsahuje CBD, CBG apod. Ale  COOLka je vhodná jako předvoj před užíváním Neuro tresky a jako doplněk pro užívání v tzv. VLNÁCH.

Na základě dlouholetých zkušeností s rybími oleji, speciálně vyvinutý a namíchaný olej, tak aby vyhovoval a doplňoval dětem  a mladistvým žijících v našem podnebném pásmu chybějící EPA a DHA kyseliny s vitaminem A, D a E. Olej obsahuje vyšší dávku DHA kyseliny!