Pomůcky k odplenkování

Antistresové prádlo KidDream vám pomůže při řešení problému
s pomočováním vašeho dítěte.

  • Antistresové prádlo má nepropustnou vložku, která zadrží moč uvnitř.
  • Je určeno k opakovanému každodennímu použití.
  • Je navrženo tak, aby bylo pevné, spolehlivé a hezké.
  • Antistresové prádlo KidDream neodstraní příčinu nočního pomočování (Enuréza), ani příčiny inkontinence, ale pomůže zjednodušit jeho „následky“.

BART’S Potty Tabs

Naučte své dítě používat nočník hravým a jednoduchým způsobem. Pomůže vám s tím pomůcka BART’S Potty Tabs. Jedná se o jednoduchou didaktickou pomůcku v podobě motivačních tablet. Stačí jednu vložit do nočníku a vaše dítě bude se zájmem sledovat nejrůznější zvukové a vizuální efekty. 

Nejenže se z nezajímavé činnosti stane zábava, tablety také dítě vnitřně motivují a pomáhají mu vybudovat si správné hygienické návyky. Tablety jsou navíc zcela ekologické a vyvinuté společně s odborníky. 

Je už načase, aby se vaše děťátko zbavilo plenek? DOLU dětská toaleta mu tento důležitý milník v jeho životě pomůže hravě zvládnout. DOLU toaleta je totiž dokonalou zmenšeninou opravdové toalety, včetně splachovadla s reálným zvukem a držákem na toaletní papír. Batole může nacvičovat vykonávaní potřeby přesně tak, jak to dělají dospělí. Je známo, že děti rády napodobují činnosti rodičů, snadněji pochopí princip věci a učí se tím, a to je i smyslem originální dětské toalety DOLU. Po použití záchodku, mísu snadno odejmete a omyjete.

 

Dětský pisoár žába zelený