Aplikace pro děti

Mluvídek

Mluvídek je zábavná logopedická hra určená pro děti, hlavně pro ty nejmenší. Nenásilnou formou podporuje rozvoj slovní zásoby, aktivně zapojuje děti do hry a rozvíjí jejich logické myšlení. Hra je určena dětem, jejich rodičům a prarodičům, odborníkům i laikům. Všem, kteří mají chuť si hrát a něco nového se naučit.

Edudadoo

Edudadoo je ručně kreslený svět Edzeeků, přátelských a ušatých stvoření, která nabízejí spoustu vzdělávacích her, obrázků a zvuků pro Vaše dítě, na trénink dovedností. Ať už jde o vybarvování jejich oblíbených hraček, foukání virtuálních bublin, objevování nových zvuků nebo trénink paměti, navrhli jsme tento svět, aby si Vaše děti mohli hrát s technologiemi smysluplně. Udělejte z našich Edzee her ještě speciálnější svět a nahrajte vlastní rodinné fotky a vlastní zvuky. A když přijde na to odložit obrazovky, můžete Vašim dětem přečíst zdarma Edzee pohádky nebo oživte Edzeeky pomocí jednoduchého vystřihování a vybarvování.

České výukové kartičky

Ucelená řada výukových kartiček pro malé děti nabízí mnoho hodin zábavy. Pojmy byly pečlivě vybrány pod dohledem učitelů základních škol. Obrázky jsou krásné fotografie a vše je namluveno příjemným ženským hlasem.

Leeloo AAC

Leeloo je aplikace, která pomáhá neverbálním dětem komunikovat s jejich rodiči, učiteli a přáteli. Leeloo je vyvinuta na základě principů AAC (Augmentative and Alternative Communication) a PECS (Picture Exchange Communication System), což jsou silné techniky pro terapii autismu v komunikaci.

Pok Pok

AKTIVITY INSPIROVANÉ MONTESSORI PRO DĚTI

Pok Pok je nízko-stimulační aplikace  s aktivitami inspirovanými Montessori, které dětem umožňují prozkoumávat, experimentovat a učit se skrze hru.