Partneři projektu

Asociace klinických logopedů České republiky (AKL ČR)  – profesní spolek, který sdružuje klinické logopedy a logopedy pracující ve zdravotnictví, zařazené do předatestační přípravy v oboru klinické logopedie. Cílem AKL ČR je chránit profesní zájmy klinických logopedů, rozvíjet obor klinické logopedie v teoretické i praktické rovině, garantovat odbornou úroveň vzdělávání klinických logopedů, aby byly klientům poskytovány služby v souladu s nejmodernějšími poznatky.

Antonie Emma – Zábava za každého počasí — Prolézačky, které můžete přestavovat podle prostoru, věku i pohybových schopností dítěte. Antonie Emma, to jsou variabilní prolézačky, jednoduché na sestavení, precizně zpracované.

Společnost Bornature, která vznikla spojením slov BORN (zrození) a NATURE (příroda), tedy dvou pojmů, které přesně vystihují naši filozofii. V dnešní uspěchané době, kdy stres, nezdravý způsob života a další aspekty neblaze ovlivňují zdraví,  se rozhodli jít přírodní cestou. Proto v jejich přípravcích nenajdete žádné chemické ani konzervační látky. Využívají nejčistší a nejsilnější přírodní extrakty, a to pouze z bio kvalitních surovin s certifikáty renomovaných a nezávislých laboratoří. Produkty jsou založeny na 25 letech zkušeností Dr. Jany Paukertové, která je známou odbornicí v oblasti přírodní medicíny. Díky jejím originálním recepturám vznikla část jejich preparátů, jako např. Alfmax, Antitoxin, Balancer, Cukr Dolu, Harmony či Ledviny.

Společnost nezahrnuje pouze Bornature, ale také značku Nom Oils, která se původně věnovala distribuci rybích olejů od islandské společnosti Lysi. Když ale byla dceři majitele diagnostikována vývojová dysfázie a porucha autistického spektra, rozhodl se sortiment olejů rozšířit. Příběh společnosti Nom Oils je tak příběhem o rodiči, který se rozhodl najít řešení pro své dítě a zároveň pomohl ostatním lidem. Všechny oleje jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a mají certifikáty kvality. Poslední z jejich značek je Lysi, která je světovou jedničkou v odvětví rybích olejů. Spolupracují s nimi, aby zajistili nejvyšší kvalitu jejich preparátů s co největším podílem přírodních složek.

Mluvídek je zábavná logopedická hra určená pro děti, hlavně pro ty nejmenší. Nenásilnou formou podporuje rozvoj slovní zásoby, aktivně zapojuje děti do hry a rozvíjí jejich logické myšlení. Hra je určena dětem, jejich rodičům a prarodičům, odborníkům i laikům. Všem, kteří mají chuť si hrát a něco nového se naučit.